efizjo – Szybki powrót po kontuzji

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% rabatu na pierwsze wypożyczenie.

O nas

Założycielki eFIZJO.pl, fizjoterapeutki Małgosia Kowalczyk i Cecylia Czymbor. Choć wspólnie pracujemy już od kilku lat w jednej z warszawskich klinik to nasze drogi złączyły się podczas wyjazdu na jeden z największych światowych kongresów ortopedii i medycyny sportowej ISAKOS 2019 (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine), który odbył się w Cancun w Meksyku. Wielka przygoda, podczas której miałyśmy okazję zaprezentować wyniki własnych prac naukowych, a także uczyć się najnowocześniejszych sposobów leczenia i rehabilitacji. To tam zrodził się pomysł stworzenia czegoś wyjątkowego. Znając potrzeby i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów stworzyłyśmy usługę wypożyczenia profesjonalnych elektrostymulatorów, która realizowana jest wraz z naszą konsultacją i nadzorem jako element procesu rehabilitacji. Wszystko po to, by mogli wracać do sprawności po zabiegu czy urazie jeszcze szybciej.

Małgorzata Kowalczyk

Fizjoterapeutka ortopedyczna

Specjalizuje się w rehabilitacji pooperacyjnej i zachowawczej po urazach stawu kolanowego, stawu skokowego, stopy oraz urazach tkanek miękkich. 

Sama niejednokrotnie doznała kontuzji sportowych, więc doskonale rozumie jak to jest być po ‘drugiej stronie’. Doktorantka na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W rehabilitacji zwraca szczególną uwagę na usprawnianie zgodne z procesem gojenia uszkodzonej tkanki. Wykorzystuje badanie USG do monitorowania procesu leczenia pacjenta. Prywatnie wielka fanka sportu. Była zawodniczką kadry narodowej w Taekwon-do ITF (Mistrzostwo Świata Juniorów; Riccione, Włochy 2004r). Uwielbia podróże te małe i duże, fotografię. Jest także mamą trojaczków Mai, Marysi i Mikołaja.

Cecylia Czymbor

Fizjoterapeutka sportowa

W swojej karierze współpracowała z wieloma Kadrami Narodowymi, była także w sztabie medycznym Misji Olimpijskiej w Rio de Janeiro 2016 opiekując się naszymi olimpijczykami. Jej pacjenci to głównie osoby po urazach, tych leczonych zachowawczo, jak i operacyjnie. W swojej pracy łączy różne techniki, często bolesne, ale skuteczne, a także prowadzi treningi, które pomagają szybciej wrócić do sportu bądź codziennej aktywności po kontuzji. Zwraca uwagę na szczegóły, jest bardzo dokładna w tym co robi i dociekliwa. Jak sama mówi czasami najmniejszy detal robi dużą różnice, a każdego człowieka trzeba traktować indywidualnie.

Chcesz skorzystać z konsultacji? Umów się na wizytę.